Відгуки

ВІДГУКИ ПРО CLIMATOP

CLIMATOP - це професійна будівельна компанія. Ми займаємося монтажем та продажем систем кондиціонування для житлових та комерційних приміщень у Львові та області.
Ставили три кондиціонери в сезон. Фірма відреагувала на замовлення дуже швидко і оперативно. Працівники допомогли підібрати оптимальні для наших потреб моделі. Роботи виконали якісно та акуратно, як в середині приміщення, так і ззовні. Сервісом та якістю послуг задоволені. Кондиціонери працюють справно. Дякуємо)
Ольга Орестівна
вул.Федьковича м.Львів
Обслуговування сподобалося, дуже ввічливе. Ціни недорогі, дешевше ніж в інших місцях. І при цьому в плані якості у них повний порядок. Гарантія на кондиціонер оформляється за всіма правилами. Доставка і установка була в призначений час.
ІРИНА
вул. Б.Хмельницького, Львів
За всіма параметрами – класна компанія. По-перше – модельний ряд, по-друге – ціна, по-третє – безкоштовна адресна доставка, по-четверте – сервісна мережа, включаючи монтаж. Бригада монтажників приїхала за 70 км зі Львова у село біля Стрия, зробили все на відмінно. Купив модель CH-S09FTXLA-NG в першу чергу для обігріву, задоволені покупкою. Рекомедую.
ВІКТОР
м.Стрий
Дякуємо за якісну установку кондиціонерів. Менеджеру з продажу, та Святославу з монтажної бригади особливо - приїхали трохи із запізненням - але працювали швидко - нарікань немає - Дякуємо - Рекомендую
ОЛЬГА
ЖК Семицвіт, м. Львів
Роботою кондиціонера задоволена. Працює справно і тихо. Монтаж хлопці здійснили швидко та якісно. Рекомендую)
ЛІДІЯ
с. Солонка
Чудово консультує менеджер. Всі турботи взяли на себе, за автовишку домовились. Монтажники приємні в спілкуванні, акуратні в роботі. Виконують всі побажання клієнта, відповідають на питання ввічливо. Встановили за дві години.
ОЛЬГА
вул. Б.Хмельницького, Львів
Поставили кондиціонер швидко, поки все працює. Далі побачимо
саша

ЖК «Місто Трав"

Займаюсь ремонтом квартир і іноді необхідно закласти магістраль кондиціонера в стіну, щоб не псувати дизайн, чи правильно демонтувати кондиціонери перед початком робіт. Випадково знайшов їхнє оголошення на ОЛХ і тепер вже два роки співпрацюємо.
АНДРІЙ
м. Новояворівськ
Добре встановили кондиціонер. Вклалися в півтори години, особливо не шуміли, за собою прибрали, ​​класний сервіс. Дякую.
назар

ЖК «Авалон Сіті»

Тарас професійно проконсультував та допоміг вибрати кондиціонер. Надали знижку на виріб та його монтаж. Бригада з двох майстрів (Святослав і Віталій) якісно за 3,5 години виконала монтаж і запуск двох кондиціонерів Fujico з врахуванням побажань господарів. Ми дуже задоволені і будемо рекомендувати знайомим як порядних і надійних підрядників.
віктор

вул. В.Великого м.Львів

Рекомендую. Доставили кондиціонер, встановили дуже швидко та акуратно, подовжили кабель без жодних доплат. Ціни реальні, як зазначено на сайті.
галина
м.Стрий
Все добре. Закладали магістраль та встановлювали кондиціонер. Швидко, акуратно. Запропонували кілька варіантів бюджетних кондиціонерів, як я просила.
Оксана
м. Винники
Закладали траси. Якість виконаних робіт на рівні. Менеджер порадив краще розташування установки кондиціонера, ніж було вибрано нами. Обов'язково звернуся для покупки і встановлення самого кондиціонера. Дякую.
сергій
ЖК "Парус Сіті"
Встановлювали два кондиціонери для обігріву комерційних приміщень. Відреагували швидко, допомогли підібрати оптимальну модель і місця монтажу.
іван
м. Стрий

ДОПОМОЖІТЬ НАМ СТАТИ КРАЩИМИ

Ми завжди намагаємося працювати над якістю наданих послуг та покращувати сервіс, який отримують клієнти. Тому ми вдячні за будь-який зворотній зв’язок який допоможе нам рости та покращити те, що ми робимо.