Демонтаж систем кондиціонування

ДЕМОНТАЖ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ В ЛЬВОВІ ТА ЗАХІДНОМУ РЕГІОНІ

Замовити

БАЖАННЯ ЗАОЩАДИТИ ЧАСТО СПОНУКАЄ ВІДМОВИТИСЬ ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДЕМОНТАЖУ.

Проте некоректний демонтаж може призвести до таких наслідків
 • Витік фреону

  Розгерметизація контуру може призвести до витоку фреону. Тому при повторному монтажу доведеться додатково оплачувати дозаправку охолоджуючою рідиною.

 • Ушкодження та втрата деталей

  Самостійни демонтаж може спричинити серйозні конструкційні ушкодження, розриви патрубків, або втрату окремих деталей та кріплень.

 • Потрапляння в контур пилу чи води

  Навіть незначне забруднення негативно впливає на роботу компресора. Потрапляння води та конденсату можуть окислити поверхню фреономагістралі та вивести систему з ладу.

 • Можливе падіння модуля з висоти

  Поширеною проблемою є розбиття чи сильне пошкодження блоку. Якщо неправильно розібрати модуль, він може впасти і стане непридатним для експлуатації.

ДЕМОНТАЖ + МОНТАЖ + ЧИСТКА
2500 грн

при використанні старої магістралі
2800 грн

при використанні нової магістралі до 3-х метрів
Замовити
КЛІЄНТИ НАС ЛЮБЛЯТЬ
Ставили три кондиціонери в сезон. Фірма відреагувала на замовлення дуже швидко і оперативно. Працівники допомогли підібрати оптимальні для наших потреб моделі. Роботи виконали якісно та акуратно, як в середині приміщення, так і ззовні. Сервісом та якістю послуг задоволені. Кондиціонери працюють справно. Дякуємо)
Ольга Орестівна
вул.Федьковича м.Львів
Обслуговування сподобалося, дуже ввічливе. Ціни недорогі, дешевше ніж в інших місцях. І при цьому в плані якості у них повний порядок. Гарантія на кондиціонер оформляється за всіма правилами. Доставка і установка була в призначений час.
ІРИНА
вул. Б.Хмельницького, Львів
За всіма параметрами – класна компанія. По-перше – модельний ряд, по-друге – ціна, по-третє – безкоштовна адресна доставка, по-четверте – сервісна мережа, включаючи монтаж. Бригада монтажників приїхала за 70 км зі Львова у село біля Стрия, зробили все на відмінно. Купив модель CH-S09FTXLA-NG в першу чергу для обігріву, задоволені покупкою. Рекомедую.
ВІКТОР
м.Стрий
Дякуємо за якісну установку кондиціонерів. Менеджеру з продажу, та Святославу з монтажної бригади особливо - приїхали трохи із запізненням - але працювали швидко - нарікань немає - Дякуємо - Рекомендую
ОЛЬГА
ЖК Семицвіт, м. Львів

Замовити демонтаж системи кондиціонування

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжиться з вами, щоб обрати дату виїзду на об'єкт для демонтажу.