Повернення та обмін

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути або обміняти товар належної якості, придбаний в нашій компанії, протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором та розміром.

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів кур’єрською службою – відлік 14 днів починається з дня отримання).

Обов’язкові умови заміни чи повернення товару:
  • Розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром;
  • Збережено його товарний вигляд та комплектацію;
  • Пломби та ярлики знходятся в неушкодженому стані;
  • Товар не використовувався.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»” від 19.03.1994 року № 172.

Продавець залишає за собою право відправити товар в Авторизований Сервісний центр для проведення перевірки на наявність прихованих недоліків і дефектів товару, який повертається, і приймати рішення щодо обміну або повернення товару на підставі висновків Сервісного центру.

Обмін або повернення товару
Повернення товару здійснюється за наявності заповненої заяви. Для цього вам необхідно звернутися за тел. +38063-773-07-07 чи написати на e-mail: climatop.west@gmail.com