Гарантія

Терміни гарантії

Термін гарантії та гарантійні умови на товар вказаний в технічному паспорті товару або на окремому документі (гарантійному талоні), який додається до продукції. Цей термін встановлюється згідно з корпоративною політикою кожного бренду та може коливатися від 1 до 5 років.

Якщо ви не знаходите інформації про гарантію на товар або не розумієте гарантійні умови - зверніться до менеджера нашої компанії для додаткової консультації.

Гарантійні умови

У випадку, якщо під час експлуатації товар виявить дефект, який підпадає під гарантію, будь ласка, зв'яжіться з нами для подальших інструкцій. Після уточнення деталей та обрання зручного для вас часу, ми надішлемо майстра з сервісного центру для огляду пристрою. У разі можливості, несправні деталі будуть замінені на місці. В іншому випадку, несправний блок може бути демонтований і відправлений до сервісного центру виробника або замінений на новий.

Гарантійні зобов'язання припиняються у таких випадках:

  • Порушення покупцем правил та рекомендацій щодо користування товаром;
  • Невиконання покупцем вимог щодо обов'язкового сервісного обслуговування товару (якщо таке обслуговування обов'язкове для даного типу товарів);
  • Втручання покупця в конструкцію товару;
  • Пошкодження товару внаслідок фізичних впливів (удар, коротке замикання, потрапляння сторонніх предметів і т. д.);
  • Монтаж товару був проведений з порушенням встановлених правил;